Akademia Barbórkowa 2018

Tegoroczna Uroczysta Akademia Barbórkowa Spółki INOVA Centrum Innowacji Technicznych odbyła się w dniu 12 grudnia 2018 r. w CK Muza w Lubinie. Miała ona szczególne i symboliczne znaczenie, albowiem odbyła się pod honorowym patronatem Programu „Niepodległa” stanowiącym inspirację dla wspólnego świętowania z okazji obchodów setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.
Dzień Górnika, jest to taki moment w każdym roku, który wieńczy zmagania człowieka z naturą-materią nieprzewidywalną i silną jak nic innego, a sama uroczystość odbywa się w gronie władz Spółki, Członków Rady Nadzorczej Spółki, Pracowników szczególnie zasłużonych dla Spółki INOVA która z „Polskiej Miedzi” wyrosła, przedstawicieli organizacji związkowych oraz zaproszonych Gości.
Jak co roku, podczas uroczystości zasłużonym Pracownikom Spółki INOVA wręczono wyróżnienia i odznaczenia – medale resortowe i państwowe, szpady górnicze, gratulacje i podziękowania. Odznaczono, Postanowieniem Prezydenta Rzeczypospolitej za wzorowe, wyjątkowe sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z wieloletniej pracy zawodowej, „Medalem za Długoletnią Służbę”. W uznaniu zasług dla rozwoju górnictwa, Minister Energii uhonorował Odznaką „Zasłużony dla Górnictwa RP” oraz nadał stopnie dyrektorskie. Pracownicy Spółki INOVA zostali także wyróżnieni przez Prezesa Zarządu KGHM Polska Miedź S.A. odznaką „Zasłużony dla KGHM Polska Miedź S.A odbyło się również wręczenie „Honorowych Szpad Górniczych”.
Zarząd Spółki INOVA postanowił także uhonorować Pracowników Spółki, którzy w swojej pracy zawodowej wykazują się wzorową postawą, wręczając Odznakę „Zasłużony dla INOVA Spółka z o.o.” oraz nadać stopnie górnicze.
W trakcie akademii barbórkowej nie zabrakło serdecznych gratulacji za lata sumiennej i rzetelnej pracy oraz zaangażowanie w rozwój Spółki. Jubilaci otrzymali dyplomy za wieloletnią pracę zawodową. Złożono podziękowania byłym pracownikom, którzy odeszli na zasłużoną emeryturę.

Dodał: Administrator
Dodano dnia: 2019-01-11
Przewiń do góry ↑