Festyn Rodzinny dla Pracowników Spółki oraz ich Rodzin

W dniu 23 czerwca 2012 r. odbył się Festyn Rodzinny dla Pracowników Spółki oraz ich Rodzin.

Zabawa zorganizowana została na terenach zielonych Regionalnego Centrum Sportowego w Lubinie. Licznie przybyłych uczestników (ok 400 osób) przywitał Prezes Zarządu Pan Leon Łukaszewicz wraz z Wiceprezesem Zarządu Panem Jerzym Bednarzem.

Wszystkim dopisywały bardzo dobre nastroje. Każdy znalazł coś dla siebie. Pogoda tego dnia była wymarzona. Każdy uczestnik Festynu otrzymał drobne upominki. Najmłodsi uczestniczyli w zabawach związanych m.in. z nauką odbijania piłki. Walczyli o atrakcyjne nagrody próbując swoich sił w licznych konkurencjach: w strzałach do bramki przeciwnika, mini hokeju, slalomie z piłką . Tradycyjnie wiele emocji wzbudziło przeciąganie liny. Wiele radości sprawiła dzieciom karuzela oraz dmuchane zjeżdżalnie.

Do zabawy włączyły się nie tylko dzieci, ale także dorośli, którzy aktywnie uczestniczyli w licznych konkursach m.in w bitwie na piłki, rozpoznawaniu przedmiotów związanych ze sportem z zamkniętymi oczami, quizie z wiedzy o EURO, zabawie polegającej na wybieraniu piłeczek z basenu w alkogolach – kiedy obraz się dwoi….

Dużą popularnością cieszyła się Olimpiada Sportowa polegająca na zdobywaniu punktów w dziewięciu konkurencjach rozmieszczonych na terenie imprezy tj.: toczeniu opony na czas, rzutami piłką lekarską na odległość, rzutami ringiem do celu, biegiem w potrójnych spodniach, rzutami do kosza, strzelaniu z łuku, rzutami do tarczy dart’s, rzucaniem do celu, slalomie na 5. W trakcie imprezy losowane były liczne nagrody. Dodatkowo zabawę uświetniła muzyka grana na żywo przez zespół BACHUS.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Autor: Anna Kuchta
Dodano dnia: 2012-08-02 10:52:51
Przewiń do góry ↑