INOVA współorganizatorem konferencji „Innowacyjne rozwiązania w przemyśle”

W dniach 27-29 marca 2017 roku w hotelu „Osada Śnieżka” w Łomnicy koło Karpacza odbyła się konferencja ENERGY TECH 2017 pod tytułem „Innowacyjne rozwiązania w przemyśle”. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Dziekan Wydziału Elektrycznego Politechniki Wrocławskiej, prof. dr hab. inż. Waldemar Rebizant. Konferencja została zorganizowana przez Zakłady Kablowe BITNER wraz z partnerami, w tym m.in. INOVA Centrum Innowacji Technicznych Sp. z o.o.

Celem spotkania była integracja środowisk wielu gałęzi przemysłu w poszukiwaniu i promowaniu praktycznych rozwiązań, które mogą stać się inspirujące w funkcjonowaniu przedsiębiorstw. Na konferencję zostali zaproszeni między innymi przedstawiciele takich firm, jak: KGHM Polska Miedź S.A., PGE GiEK S.A., Grupa Azoty S.A., Tauron S.A., Enea Wytwarzanie Sp. z o.o., Grupa Energa, Cementownia Odra S.A. Wysoki poziom merytoryczny spotkania został zapewniony dzięki obecności znakomitych prelegentów – reprezentantów przemysłu oraz świata nauki. Podczas sesji merytorycznej Pracownicy INOVA wygłosili prelekcje: „Wykorzystanie systemu antenowego z technologią przewodu promieniującego do szybkiej transmisji danych w podziemnych kopalniach, w oparciu o technologię CMTS w standardzie DOCSIS v3” (Jan Moszumański) oraz „Zabezpieczenie upływowe w roli zdalnego nadzoru sieci nn” (Krzysztof Światły). Wygłoszone referaty spotkały się z dużym zainteresowaniem uczestników spotkania.

Konferencja ENERGY TECH 2017 była nie tylko prezentacją i wymianą poglądów, ale także doskonałą okazją do nawiązania i poszerzenia kontaktów biznesowych. Dzięki temu Spółka zwiększa wachlarz kontrahentów, nie ograniczając się jedynie do współpracy z Grupą Kapitałową KGHM.

Dodał: Paweł Juszczak
Dodano dnia: 2017-03-31
Przewiń do góry ↑