Integracyjny Festyn Rodzinny

W dniu 13 czerwca 2015 r. na terenie Regionalnego Centrum Sportowego w Lubinie odbył się integracyjny Festyn Rodzinny dla Pracowników Spółki oraz ich Rodzin. Impreza zgromadziła wielu uczestników – ponad 500 osób. Festyn rozpoczął się po godz. 12.00 powitaniem przez Prezesa Zarządu – Pana Leona Łukaszewicza i Wiceprezesa Zarządu – Pana Jerzego Bendarza.

Dzięki wielu atrakcjom impreza stała się okazją do wspólnego świętowania nie tylko dla dorosłych ale i dla najmłodszych. Uczestnikom sprzyjała pogoda – tego dnia od rana świeciło słońce.
Na uczestników czekały różne atrakcje, między innymi: liczne konkursy, gry i zabawy, a dla najmłodszych kolorowe dmuchańce, eurobangee, kolejka elektryczna na szynach, mega warcaby, dziecięce kręgle, chiński bilard, mega klocki lego, mega klocki wafle, tunel animacyjny, tarcza farmerska, tarcza rybki, łuk oraz super skacząca piłka.
Urozmaiceniem festynu były pokazy grupy tanecznej i animacje taneczne, w których chętnie uczestniczyły dzieci.

Wśród przygotowanych atrakcji każdy mógł znaleźć coś dla siebie.
Maluchy pod opieką animatorek bawiły się w przygotowanym dla nich dziecięcym kąciku. Chętnym dzieciom animatorki malowały buźki. Młodzież doświadczała niezwykłej zabawy, próbując swoich sił w elektronicznym paintballu. Zainteresowaniem cieszyły się również gry zręcznościowej, tj. cymbergaje, piłkarzyki stołowe, dart czy strefa gier elektronicznych – Fun Zone.

Dużą atrakcją okazał się konkurs „bieg w potrójnych spodniach” dla dzieci i dorosłych. Dzieci poradziły sobie doskonale, natomiast dorośli minęli pewne problemy, które dostarczyły mnóstwa śmiechu i radości. Również konkursy: „rury skoczki”, czyli wyścig „dżdżownic” czy tradycyjne „przeciąganie liny” dostarczyły wiele emocji. Wyłoniono również najsilniejszą kobietę oraz najsilniejszego mężczyznę na festynie podczas konkursów „mężna drwalka” i „mężny drwal”.
Na zakończenie festynu wystąpił Pan Marco z zespołem. Wokalista zaprosił uczestników do wspólnego śpiewania włoskich szlagierów, a także zachęcił do tańca. W pewnym momencie wcielił się w postać…. Tiny Turner!

Wspólne spotkanie zakończyło się przed godz. 19.00. Nieplanowaną „atrakcją” na zakończenie festynu była burza i obfity deszcz.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Dodał: Paweł Juszczak
Dodano dnia: 2015-07-03
Przewiń do góry ↑