Podpisanie listu intencyjnego o współpracy ze spółką 3N SOLUTIONS

W dniu 7 kwietnia 2017 r., w siedzibie Spółki INOVA zorganizowane zostało spotkanie z przedstawicielami firmy 3N SOLUTIONS Spółka z o.o. Podczas uroczystego wydarzenia zaprezentowano technologię czyszczenia gazami suchymi urządzeń elektro-energetycznych i automatyki oraz podpisano list intencyjny o realizacji wspólnych przedsięwzięć w tym zakresie.

3N SOLUTIONS Spółka z o.o. od lat specjalizuje się w kompleksowej konserwacji i czyszczeniu z zabrudzeń podzespołów elektroenergetycznych pracujących pod wysokim, średnim i niskim napięciem. Mieszanka gazów pod ciśnieniem kierowana jest w niedostępne dla tradycyjnych metod miejsca, a stosowna technologia całkowicie bezpieczna dla najbardziej wrażliwych komponentów elektroniki.
Podczas oficjalnej prezentacji, w której udział wzięli przedstawiciele m.in. Wyższego Urzędu Górniczego oraz Spółek Grupy Kapitałowej KGHM, zaprezentowano możliwości techniczne metody oferowanej przez firmę 3NS. Przedstawione rozwiązanie, które z sukcesem funkcjonuje w wielu krajowych spółkach przemysłowych daje znaczące szanse na skrócenie czasu niezbędnego do przeprowadzenia konserwacji urządzeń. Pozwoli to jednocześnie na zwiększenie żywotności podzespołów i wydłużenie okresu między przeglądami, utrzymując ciągłość produkcji i minimalizując koszty w utrzymaniu ruchu.

Żywimy nadzieję, że wdrażana na stałe usługa przyczyni się do profilaktyki i prewencji urządzeń elektromagnetycznych oraz pozwoli ograniczyć ryzyko pożarów, zminimalizować awarie jednocześnie zwiększając bezpieczeństwo pracy, które ma fundamentalne znaczenie w branży górniczej.

Dodał: Paweł Juszczak
Dodano dnia: 2017-04-12
Przewiń do góry ↑