Spotkanie produktowe w hotelu „Skarbek” w Lubinie

Dnia 30 września 2016r. w Hotelu „Skarbek” w Lubinie, odbyło się Spotkanie Produktowe zorganizowane przez INOVA Centrum Innowacji Technicznych Sp. z o.o. Oficjalną część, podczas której zaprezentowane zostały nowoczesne rozwiązania techniczne oraz doświadczenie Spółki na rynku KGHM, rozpoczął Adrian Szymański – Wiceprezes Zarządu. Wśród zaproszonych Gości byli m.in. Przedstawiciele Centrali KGHM Polska Miedź S.A. oraz pracownicy Oddziałów Górniczych.
Zgromadzonym przedstawiono kluczowe kompetencje Spółki w szczególności z zakresu automatyki i sterowania, elektrotechniki, mechaniki, radiokomunikacji. Omówiono obecną ofertę produktową Spółki, zrealizowane na przestrzeni ostatnich lat projekty i zadania. Zaprezentowano także Zabezpieczenie Upływowe Centralno-Blokujące typu ZUCB mające znamienne znaczenie dla ochrony przed niebezpiecznymi skutkami uszkodzenia izolacji sieci IT.
Pokaz był doskonałą okazją do zapoznania każdego z Uczestników z wiodącymi produktami zademonstrowanymi w ramach przygotowanej ekspozycji w sali konferencyjnej. W trakcie indywidualnych rozmów poruszano zarówno aspekty techniczne, jak również możliwość wykorzystania najnowszych technologii w warunkach górniczych.
Zarząd INOVA Centrum Innowacji Technicznych Sp. z o.o. już zapowiedział cykliczną organizację Spotkań Produktowych w celu ciągłego udoskonalania i dostosowywania oferty Spółki do potrzeb dynamicznie zmieniającego się rynku.

Dodał: Paweł Juszczak
Dodano dnia: 2016-10-18
Przewiń do góry ↑