„Znowu razem, czyli spotkanie po latach…”

W ramach obchodów 50 – lecia istnienia Spółki INOVA, dnia 18 listopada 2015 roku w restauracji „Skarbek” w Lubinie zorganizowane zostało uroczyste spotkanie dla emerytowanych pracowników i rencistów.

W głównej części spotkania głos zabrał Prezes Zarządu – Pan Leon Łukaszewicz, który podziękował seniorom za trud i wysiłek włożony w budowanie firmy, która wcześniej nosiła nazwę „Zakładu Doświadczalnego” oraz za pracę nad licznymi wyzwaniami technologicznymi na przestrzeni lat. Podkreślił również, że pracownicy stanowią część historii Spółki, oraz są współautorami dzisiejszego sukcesu firmy. W kolejnym etapie spotkania na gości czekał również pokaz jubileuszowego filmu dotyczącego Spółki oraz jej obecnie oferowanych produktów i usług.

W harmonogramie imprezy nie zabrakło również zabawy tanecznej towarzyskich konwersacji stanowiących okazję do wspomnień oraz przywołania ciekawych historii z życia firmy. Na zakończenie spotkania Zarząd złożył szanownym gościom serdeczne życzenia na najbliższe lata, jak również wręczono jubileuszowe wydanie kalendarium.

Autor: Paweł Juszczak
Dodano dnia: 2015-11-19
Przewiń do góry ↑